ul. Osiecka 49/51

Informacja o ofercie

Dane ogłoszeniodawcy
Agencja
Tel. kontaktowy
+48 601 186 187
Rok budowy
2013
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Miejscowość
Warszawa
Powierzchnia lokalu
76 m2

Treść oferty

Apartamenty Osiecka to elegancki, nowoczesny budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w części parteru, budowany na Pradze Południe, u zbiegu ulic Osieckiej i Pustelnickiej, w odległości ok. 100 m od ulicy Grochowskiej.Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Apartamenty Osiecka to 4 piętrowy obiekt zawierający 43 lokale mieszkalne oraz 5 lokali usługowych na parterze, z podziemnym parkingiem dla samochodów osobowych.Wyjątkowości inwestycji nadadzą eleganckie wnętrza, m.in. wyłożona kamieniem naturalnym strefa wejściowa, klatka schodowe posiadające liczne przeszklenia, a także elementy fornirowane na ścianach hallu. Cichobieżna winda będzie komunikowała poszczególne kondygnacje z podziemną halą garażową, gdzie przewidziano 49 miejsc postojowych oraz pomieszczenia na rowery. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą o przyjaznych proporcjach oraz elewacją, w której dominuje jasny tynk oraz cegła klinkierowa w ciepłym odcieniu. Architektura wyróżni się dopracowanymi detalami odróżniającymi korzystnie obiekt od otaczającej przestrzeni. Budynek łączy estetyczne walory współczesnej architektury z optymalną funkcjonalnością wnętrz i wysokim standardem wykończenia. Drewniane okna, gres wielkoformatowy, stal nierdzewna, szkło, oświetlenie strefowe to tylko niektóre elementy, które wpłyną na jakość budowanego obiektu.

Od strony południowej budynku zostało zaprojektowane zielone patio z placem zabaw dla dzieci i ławkami w centralnej części dziedzińca. Teren przed budynkiem wzdłuż ulicy Osieckiej zostanie zagospodarowany klombami z zielenią niską i średniowysoką, natomiast wokół budynku, na terenie własnej działki zaprojektowano wiele nowych drzew m.in. brzóz, grabów i cisów, które wzbogacą istniejącą szatę roślinną. Apartamenty Osiecka to budynek, w którym zaprojektowano funkcjonalne mieszkania trzypokojowe w najbardziej poszukiwanych metrażach od 53 do 59 m2, wygodne, kompaktowe lokale dwupokojowe od 41 do 46 m2 i jednopokojowe o powierzchni ok. 34 m2Na parterze powstaną wysokie mieszkania z przestronnymi ogródkami do wyłącznego korzystania przez przyszłych właścicieli. Natomiast wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadały balkony. Oddanie inwestycji planowane jest na II kwartał 2013 r.

Położenie

W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, poczta, a także wiele instytucji użyteczności publicznej, sklepy oraz punkty usługowe.

Dojazd

Dobry dojazd dla osób zmotoryzowanych jak i poruszających się komunikacją miejską umożliwia ul. Grochowska (przy której znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe).

Opis lokalizacji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Praga Południe przy ul. Osieckiej 49/51.

Dodatkowe informacje

  • prawo własności
  • stan deweloperski

Miejscowość

Podobne lokale

Więcej ogłoszeń agencji