ul. Wileńska 14

Informacja o ofercie

Dane ogłoszeniodawcy
Budrem
Tel. kontaktowy
785-788-700
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Miejscowość
Warszawa
Powierzchnia lokalu
71 m2

Treść oferty

Inwestycja jest zakończona z pozwoleniem na użytkowanie.

NOWA WILEŃSKA usytuowana jest w sercu Starej Pragi pomiędzy ulicą Wileńską, a Aleją Solidarności w pobliżu Centrum Handlowego i Dworca Warszawa Wileńska. Do centrum miasta możesz stąd dojechać w ciągu 10 minut. Inwestycja położona jest kilkaset metrów od węzła komunikacyjnego znajdującego się przy skrzyżowaniu Alei Solidarności z ulicą Targową. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się przystanki kilku linii autobusowych i tramwajowych. Kilka kroków od domu będziesz tu mieć niedługo stację drugiej liniiwarszawskiego metra Dworzec Wileński, którego centralny i praski odcinek jest właśnie budowany (do końca 2014 r.).

Jeśli zapragniesz relaksu, Stare Miasto masz w odległości 2 przystanków tramwajowych, a w bezpośrednim sąsiedztwie Nowej Wileńskiej znajdują się atrakcyjne tereny rekreacyjne, m.in. Park Praski i ZOO. Sama Praga staje się zaś coraz modniejsza, tętni życiem i  jest miejscem wielu inicjatyw kulturalno-artystycznych.

Inwestycja liczy 142 mieszkania 1-4 pokojowe o powierzchni 25 – 82 mkw. oraz 2 lokale usługowe o metrażu ok. 300 mkw. Mieszkania wyróżniają się niezwykle funkcjonalnymi rozkładami przestrzennymi, a z wyższych kondygnacji roztacza się piękny widok na panoramę Warszawy i Zamek Królewski. Wszystkie mieszkania mają balkony, loggie, ogródki albo tarasy. Przynależne do mieszkań ogródki wydzielone są z części wspólnej ogrodu, który położony jest na pierwszym piętrze (na dachu parkingu). Nad bezpieczeństwem i spokojem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona.

Powstający budynek mieszkalny o zróżnicowanej wysokości, od V do VIII pięter cechują ciekawe rozwiązania architektoniczne. Na poziomie -1 powstanie parking podziemny dla osób posiadających samochody (zakup nieobowiązkowy), w którym będą dostępne także komórki lokatorskie (nieobowiązkowe). Na parterze znajdą się lokale usługowe z frontem od ulicy Wileńskiej.  Projekt zakłada również powstanie sieciowej placówki handlowej o powierzchni 1300 mkw. od strony Alei Solidarności. Zakończenie inwestycji planowane jest na kwiecień 2013 roku.

Naszym klientom zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu. Istnieje możliwość skorzystania z porad architekta wnętrz oraz przygotowanie indywidualnej aranżacji mieszkania.

Deweloperem, Inwestorem oraz Generalnym Wykonawcą jest firma Zakład Budowlano – Remontowy sp. z o.o. sp. k. z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w  budownictwie.

Położenie

Rozbudowana infrastruktura miejska okolicy z wieloma placówkami handlowymi i usługowymi (Tesco i Carrefour), szkołami (m.in. najlepszym w Warszawie wg najnowszego rankingu Perspektyw – słynnym VIII LO im. Władysława IV przy ul. Jagiellońskiej), przedszkolami i placówkami medycznymi oraz obiektami sportowymi pozwala tu bardzo wygodnie mieszkać. Wypoczynkowi służą znajdujące się w pobliżu: Park Praski i ZOO, a atrakcje sportowe na najwyższym poziomie zapewni Stadion Narodowy.

W pobliżu znajdują się kina i teatry (m.in. Nowe Kino Praha, Teatr Rampa, Teatr Baj, Centrum Kultury w dawnej Wytwórni Koneser, Teatr Praga, Fabryka Trzciny). Poza tym mieszczą się tu ciekawe galerie i studia słynnych projektantów mody, redakcje i siedziby stacji telewizyjnych.

Dojazd

W odległości kilkudziesięciu metrów od kompleksu znajduje się przystanek autobusowy (linii 120, 190, 718) i tramwajowy (linii 23). Trzy przystanki autobusowe dzieli miejsce inwestycji od Starego Miasta, a cztery od Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał. W podobnej odległości zlokalizowana będzie stacja Wileńska drugiej linii warszawskiego metra, której oddanie planowane jest na IV kw. 2013 r.

Opis lokalizacji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Praga Północ, przy ul. Wileńskiej 14.

Dodatkowe informacje

  • prawo własności
  • stan deweloperski

Miejscowość

Więcej ogłoszeń agencji