Puławska 228

Informacja o ofercie

Dane ogłoszeniodawcy
Developer
Tel. kontaktowy
22 203 01 60
Rodzaj oferty
Sprzedaż
Miejscowość
Warszawa
Powierzchnia lokalu
105 m2

Treść oferty

Opis inwestycji

Inwestycja Puławska 228 powstała na Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej i Niedźwiedziej niedaleko skrzyżowania z al. Wilanowską.

To czteropiętrowy budynek wielorodzinny, zaprojektowany przez pracownię Estudio Lamela.

W budynku znajduje się 88 mieszkań o metrażach od 41 do 102 mkw. 15 lokali usługowych na parterze, 92 komórki lokatorskie oraz 104 podziemne miejsca garażowe.

Mieszkania wychodzące na zachód posiadają balkony. Mieszkania są przestronne zaopatrzone w duże okna, pozwalające w pełni wykorzystać światło słoneczne.

Budynek posiada doskonałą lokalizację dzięki czemu jest znakomicie skomunikowny z miastem.

Bezpośrednie sąsiedztwo Metra Wilanowska, licznych linii tramwajowych i autobusowych umożliwi szybkie i łatwe dotarcie do każdegu punktu Warszawy.

Otoczenie budynku charakteryzuje się rozmaitością obiektów użyteczności publicznej (szkoły, centra handlowe, placówki medyczne) a także sąsiedztwem terenów zielonych, parków i ogrodów (Park Królikarnia, Dolina Potoku Służewieckiego).

 

Położenie

Otoczenie budynku stwarza doskonałe warunki do codziennego funkcjonowania, gdyż charakteryzuje się rozmaitością obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, uczelnie wyższe (Wyższa Szkoła Handlu i Prawa Ryszarda Łazarskiego), przedszkola, placówki medyczne, centra handlowe( Galeria Mokotów). Ponadto w okolicy znajdują się również tereny zielone, parki i ogrody (Dolina Potoku Służewieckiego, Park Królikarnia).

 

Dojazd

Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Metra Wilanowska oraz licznych linii autobusowych i tramwajowych, które umożliwiają łatwe dotarcie do każdego punktu miasta. Również własnym transportem mogą dotrzeć Państwo szybko (w ok. 10 min) i w łatwy sposób na lotnisko Okęcie czy do Centrum Warszawy.

Dojazd metrem: stacja Wilanowska
Dojazd tramwajem: przystanek Niedźwiedzia; linie 4, 10, 35
Dojazd autobusem: przystanek Dworzec Południowy, Al. Lotników; linie 117, 141, 193, 401, 505, 108, 139, 165, 192, 210, 189, 218, 365
Dojazd samochodem: jadąc od Centrum ul. Puławską skręć w Al. Lotników i później w ul. Wita Stwosza; jadąc Al. Wilanowską skręć w ul. Wita Stwosza

 

Opis lokalizacji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul. Puławskiej 228.

Dodatkowe informacje

  • parking
  • prawo własności
  • stan deweloperski
  • wentylacja

Miejscowość

Więcej ogłoszeń agencji