ul. Sokołowska 11

Informacja o ofercie

Dane ogłoszeniodawcy
Agencja
Tel. kontaktowy
668-750-250
Rok budowy
2016
Rodzaj oferty
Wynajem
Miejscowość
Warszawa
Powierzchnia lokalu
63 m2

Treść oferty

Nowo powstający budynek przy ulicy Sokołowskiej w sercu Woli to idealny wybór dla chcących zamieszkać w pobliży tętniącego życiem miasta, a jednocześnie mieć możliwość szybkiego powrotu do domu w spokojnej okolicy.

Osiedle doskonale skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy, tuż przy planowanej na rok 2018 stacji Warszawa Moczydło będącej częścią nowo budowanej linii metra. W pobliżu dostępne tereny zielone i rekreacyjne, a także cała niezbędna infrastruktura.

Przedsięwzięcie zakłada budowę budynku o wysokości 9 kondygnacji naziemnych z dwupoziomową halą garażową zlokalizowaną w podziemiu. Z zewnątrz budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą i elegancką elewacją. Wewnątrz natomiast znajdziemy 150 mieszkań o różnej wielkości oraz wnętrza wykończone szlachetnymi materiałami. Osiedle o podwyższonym standardzie idealnie wpisuje się w potrzeby zarówno rodzin z dziećmi – poszukujących dobrze rozplanowanej przestrzeni – jak i singli ceniących sobie połączenie estetyki i funkcjonalności.

Dodatkowe informacje

  • prawo własności
  • stan deweloperski
  • własność gruntu

Miejscowość

Podobne lokale

Więcej ogłoszeń agencji